Enuygun.com Kasko Sigorta

Yeni katılım: Enuygun Sigorta Direktörü İbrahim Özkaplan

Merhabalar!

Ben İbrahim Özkaplan. Ağustos ayı içerisinde Enuygun.Com A.Ş. ortaklığındaki Enuygun Sigorta Acenteliği Limited Şirketi”nde Sigorta Direktörü olarak göreve başladım. Enuygun.com”un sigorta ile ilgili konulardaki sorumlusu ben olacağım.

1996 senesinde girdiğim sigorta sektöründe gerek sigorta şirketlerinin genel müdürlüklerinde, gerekse kurumsal acenteler bünyesinde sigorta uzmanlığından Genel Müdürlük”e kadar farklı kademelerde çalıştım. Çalıştığım şirketler arasında Commercial Union Genel Müdürlüğü, Kale Sigorta A.Ş., Ulusal Sigorta A.Ş., Remed Sigorta A.Ş. bulunuyor. 14 yıllık farklı kademelerdeki görevlerimin ardından, Ağustos ayı itibariyle Enuygun.com ailesine katıldım. Bu süreçte sigorta sektöründe faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin özellikle kasko ve trafik sigortalarında uygulamış oldukları fiyat, teminat ve hasar ödemesi hızları gibi belli başlı kriterlerini müşterilerimize en uygun alternatifleri sunmak için araştırdık, ve aynı süreçte gerekli başvurularımızı gerçekleştirdik. Ticaret Odasına kayıt, fiziki şartların uygunluğu ve levha kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi teknik konularda da gerekli çalışmalarımızı sonlandırdık.

Bundan sonraki süreçte kendi bünyemiz içerisinde kurmuş olduğumuz çağrı merkezimizde müşterilerimizden bize gelen kasko, zorunlu trafik sigortası gibi her türlü talepleri konusunda uzman ve gerekli tüm eğitimleri almış arkadaşlarımız ile birlikte doğru bir şekilde değerlendirerek, başvuru sahiplerine süratle geri dönüşlerimizi gerçekleştireceğiz. Ayrıca sigorta sektöründe gerçekleşen her türlü yenilikleri yine buradan sizlerle paylaşmaya devam ederek mevcut riskleriniz için en doğru analizleri yapıp ihtiyacınız olan teminatları belirleyerek en uygun ve en doğru primi sizlere sunmaya çalışacağız. Kasko, zorunlu trafik sigortası başta olmak üzere tüm sigorta branşlarındaki her türlü soru, görüş ve önerilerinizin çalışmalarımıza yön verme açısından son derece faydalı olacağını düşünüyoruz.

İlerleyen günlerde tekrar görüşmek üzere sağlıklı günler diliyorum.