Enuygun.com

Uçak Bileti Uygulamamız Güncellendi

Uçak bileti alırken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan Uçak Bileti iPhone ve Android uygulamamız güncellendi. 1000’e yakın hava yolu şirketinin uçak bilet fiyatlarını, promosyonlu uçuşlarını, direkt ve aktarmalı uçuşlarını anlık olarak karşılaştıran uygulamamız kısa zamanda 250.000’i aşkın kişi tarafından indirildi.

Enuygun.com Uçak Bileti uygulamasının yeni güncellemesiyle birlikte artık rezervasyonlarınızı, yolcu bilgilerinizi ve yaptığınız aramaları saklayabiliyorsunuz.  Her bilet alış aşamasında tekrar tekrar bu bilgileri girmekten sıkılanlar için kolay ve ideal bir çözüm. Mobil uygulamanın avantajlarından birisi de push notification dediğimiz bildirimler. Yaptığınız uçak bileti rezervasyonlarının süresi dolmak üzere olduğunda uygulama size bir bildirim gönderiyor. Uçuşunuzdan bir gün önce de bir hatırlatma bildirimi alıyorsunuz.

Uygulamamızın gelişmiş filtreleme araçları sayesinde gidiş-dönüş veya tek yön uçak aramalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Uçak bileti aramalarınızı havayolu, yolcu sayısı, aktarmalı ve direkt uçuşlar, uçuş günü, uçuş saati ve fiyat gibi birçok şekilde filtreleyebilirsiniz.

Enuygun.com Uçak Bileti mobil uygulamasının sitemizin ziyaretçilerine sunduğu hizmet kalitesinde olmasına dikkat ediyoruz. Uygulamayı Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonlara kolaylıkla indirebilirsiniz. Ve uygulama sayesinde dilediğiniz her an uçak bileti sorgulayıp, size en uygun uçak biletini alabilirsiniz.

iOS UYGULAMA     ANDROID UYGULAMA 

Uygulama ile bilet almak ise 3 kolay adımda yapılabiliyor:

1-      Uygulama açılış ekranında karşınıza gelen arama filtreleri aracılığıyla uçacağınız yeri, kişi sayısını ve uçuş tarihini seçin ve arama yapın.

2-      Karşınıza çıkan arama sonuçlarından size en uygun olan uçuşları seçin ve satın al butonuna tıklayın.

3-      Kişi ve ödeme bilgilerinizi girerek biletinizi alın.

Uçak bileti ve rezervasyonlarla ilgili destek almak isterseniz, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Telefon: 0216 575 0140

Mail: bilgi@enuygun.com