Enuygun.com

Muhteşem bir parti ile 2016’ya ”merhaba” dedik!

Enuygun olarak yine başarı ve mutluluk dolu bir yılı geride bıraktık. 2015 aynı zamanda yepyeni başlangıçların da yılıydı bizim için. Yeni ofisimize taşındık, aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte yepyeni projeleri hayata geçirdik.

Her yıl olduğu gibi 2015’i de geride bırakırken yine en büyük gücümüz olan ekip arkadaşlarımız ve değerli konuklarımızla birlikte doyasıya eğlendik.

Çağlar Bey’in selfie çekmediği ender fotoğraflardan biri 🙂

 

Bu yılın adresi geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Ortaköy’de bulunan Anjelique’di. Burayı o kadar sevdik ki artık geleneksel yılbaşı parti mekanımız olma yolunda hızla ilerliyor desek çok da yanlış olmaz.

Parti boyunca müzik, dans ve eğlence bir an olsun hız kesmedi. Hatta arkadaşlarımızdan bazılarının performansı o kadar iyiydi ki biz bile şaşırdık. 🙂

Partiden güzel bir kare daha

 

Gecenin sürprizlerinden biri de Çağlar Bey’in doğumgünüydü. Son ana kadar kendisinin haberi olmasa da kopkop ekibimiz tüm detayları önceden düşünüp hazırlamıştı. 🙂

Çağlar Bey son anda görse de pastanın tadı güzeldi 🙂

 

Partiden fotoğrafların devamını siz de Instagram’da #Enuygun2016 hashtag’i ile görebilirsiniz. Organizasyonda emeği geçen ve bu güzel gecede bizimle birlikte olan herkese sonsuz teşekkürler!

Eğlenmek bizim işimiz 🙂