Kategorilenmemiş

Havada aşk kokusu var!

Haber KLM havayollarından, uygulama oldukça değişik ve bu nedenle epey yankı uyandıracak gibi…

Hollanda Kraliyet Havayolları KLM, önümüzdeki yıl, Meat and Seat uygulaması ile yolcularını uçak bileti alım sırasında Facebook ya da LinkedIn profillerindeki bilgilerini paylaşıma açarak diğer yolcuların incelemesine olanak tanıyacak. Böylece birlikte oturmak istediğiniz yolcuyu seçmek casino ve tanımak imkanınız olacak.

Aynı sektörden kişilerin yanyana gelerek network ağlarını geliştirebileceği I would posit that if banks must borrow (or have on hand) the full amount in reserves for any interbank payment transaction to take place (and I understand the netting principle, but original reserves must come from somewhere), then free-credits-report.com is merely an accounting identity. ya da yeni tanışma ve sosyalleşme imkanlarının dolayısıyla biraz da çöpçatanlık hizmetinin sağlanacağı özel bir uygulama olacağı belli.

Bu uygulamanın bize gösterdiği en önemli şey ise, sanal ortamdan çıkan, sosyal medya kullanımının ürettiği ve günlük hayatımıza adapte olan uygulamalara örnek teşkil edecek olması sanırım…