Enuygun.com

Geleneksel iftar yemeğinde buluştuk

Ramazan demek aynı zamanda ailemizle, dostlarımızla ve tabii çalışma arkadaşlarımızla buluştuğumuz keyifli iftar sofraları demek. Enuygun ailesi olarak artık her yıl geleneksel hale getirdiğimiz iftar buluşmalarımızın adresi bu yıl Ataşehir Develi Restoran’dı.

Enuygun ailesi iftarda

Bu yıl fark ettiğimiz bir diğer şeyse ekibimizin iyice kalabalıklaştığı ve artık tek masaya sığamayacak kadar genişlediği oldu. O gün aramızda olamayan arkadaşlarımıza rağmen uzun uzun iki masayı biz Enuygun çalışanları olarak doldurduk.

Birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakarken yine hep birlikte sohbet ettik, güldük, eğlendik. Organizasyonlarımızın vazgeçilmez yüzlerinden Gizem ve Merve o masadan bu masaya gezerek yine geceye damgasını vuranlar arasında yer almayı başardılar. 🙂 Üstelik bu defa Nihan Hanım da onlara katıldı ve bu yılki iftar yemeği unutulmaz anılarımız arasında yerini aldı.

Gizem gece boyunca tüm ekiple fotoğraf çektirdi 🙂

Biz şimdiden farklı organizasyonların hazırlıklarına başladık. Bakalım bir sonraki buluşmamızda hangi lezzetler ve keyif dolu anlar bizi bekliyor….

Gelişmeler için takipte kalın.

Hakan’dan Enuygun selfie 🙂