Tag Archives: yılbaşı

Enuygun.com

2018’e çılgınlar gibi eğlenerek ‘merhaba’ dedik!

Enuygun olarak bir yılbaşı partisini daha geride bıraktık. Her sene farklı mekanlarda yaptığımız bu eğlencelerde tüm ekip birlikte doyasıya eğlenmenin tadını çıkarıyoruz. Bu yıl ise yılbaşı partimizin adresi Beykoz’da, İstanbul Boğazı’nın en güzel yerlerinden birinde bulunan Çubuklu Hayal Kahvesi oldu.

Geceye önce mini bir kokteyl ile başladık. Daha sonra konserlerin de düzenlendiği ana salona geçtik. Yılbaşı partimize bazı arkadaşlarımızın yüzünü güldüren şanslı bir çekilişle başladık. Bir kişi iPhone 7, iki kişi ise Galaxy Tab3 tablet kazandı. Kurucu Genel Müdür ve CEO’muz Çağlar Erol, çekiliş öncesi güzel bir konuşma yaptı. Ne kadar büyüdüğümüzden söz etti. Bildiğimiz gibi Enuygun.com seyahat alanında Türkiye’nin lider sitesi oldu. Yeni projelerimizde çok başarılı olduğumuzu ve bu büyümenin devam edeceğini vurguladı.

Ardından sahneye Grup Matmazel çıktı. Grup Matmazel canlı performansıyla bizleri çok güzel coşturdu. Son yılların popüler yerli ve yabancı şarkılarına hep birlikte eşlik ettik. Hatta bazı arkadaşlarımız sahneye bile çıkarak coşkuyu arttırdı.

Grup Matmazel’in canlı performansı gerçekten de tüm yıl hatırlanacak türdendi. Mekâna ve geceye uygun şarkılarla coştuk. Grup Matmazel’in ardından DJ performansı ile eğlencenin dozunu iyice arttırdık.

Enuygun ailesi olarak yakın zamanda yine harika planlarımız var. Takipte kalın!

Devamını Oku
Enuygun.com

Muhteşem bir parti ile 2016’ya ”merhaba” dedik!

Enuygun olarak yine başarı ve mutluluk dolu bir yılı geride bıraktık. 2015 aynı zamanda yepyeni başlangıçların da yılıydı bizim için. Yeni ofisimize taşındık, aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte yepyeni projeleri hayata geçirdik.

Her yıl olduğu gibi 2015’i de geride bırakırken yine en büyük gücümüz olan ekip arkadaşlarımız ve değerli konuklarımızla birlikte doyasıya eğlendik.

Çağlar Bey’in selfie çekmediği ender fotoğraflardan biri 🙂

 

Bu yılın adresi geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Ortaköy’de bulunan Anjelique’di. Burayı o kadar sevdik ki artık geleneksel yılbaşı parti mekanımız olma yolunda hızla ilerliyor desek çok da yanlış olmaz.

Parti boyunca müzik, dans ve eğlence bir an olsun hız kesmedi. Hatta arkadaşlarımızdan bazılarının performansı o kadar iyiydi ki biz bile şaşırdık. 🙂

Partiden güzel bir kare daha

 

Gecenin sürprizlerinden biri de Çağlar Bey’in doğumgünüydü. Son ana kadar kendisinin haberi olmasa da kopkop ekibimiz tüm detayları önceden düşünüp hazırlamıştı. 🙂

Çağlar Bey son anda görse de pastanın tadı güzeldi 🙂

 

Partiden fotoğrafların devamını siz de Instagram’da #Enuygun2016 hashtag’i ile görebilirsiniz. Organizasyonda emeği geçen ve bu güzel gecede bizimle birlikte olan herkese sonsuz teşekkürler!

Eğlenmek bizim işimiz 🙂

 

Devamını Oku