Tag Archives: parti

Enuygun.com

2018’e çılgınlar gibi eğlenerek ‘merhaba’ dedik!

Enuygun olarak bir yılbaşı partisini daha geride bıraktık. Her sene farklı mekanlarda yaptığımız bu eğlencelerde tüm ekip birlikte doyasıya eğlenmenin tadını çıkarıyoruz. Bu yıl ise yılbaşı partimizin adresi Beykoz’da, İstanbul Boğazı’nın en güzel yerlerinden birinde bulunan Çubuklu Hayal Kahvesi oldu.

Geceye önce mini bir kokteyl ile başladık. Daha sonra konserlerin de düzenlendiği ana salona geçtik. Yılbaşı partimize bazı arkadaşlarımızın yüzünü güldüren şanslı bir çekilişle başladık. Bir kişi iPhone 7, iki kişi ise Galaxy Tab3 tablet kazandı. Kurucu Genel Müdür ve CEO’muz Çağlar Erol, çekiliş öncesi güzel bir konuşma yaptı. Ne kadar büyüdüğümüzden söz etti. Bildiğimiz gibi Enuygun.com seyahat alanında Türkiye’nin lider sitesi oldu. Yeni projelerimizde çok başarılı olduğumuzu ve bu büyümenin devam edeceğini vurguladı.

Ardından sahneye Grup Matmazel çıktı. Grup Matmazel canlı performansıyla bizleri çok güzel coşturdu. Son yılların popüler yerli ve yabancı şarkılarına hep birlikte eşlik ettik. Hatta bazı arkadaşlarımız sahneye bile çıkarak coşkuyu arttırdı.

Grup Matmazel’in canlı performansı gerçekten de tüm yıl hatırlanacak türdendi. Mekâna ve geceye uygun şarkılarla coştuk. Grup Matmazel’in ardından DJ performansı ile eğlencenin dozunu iyice arttırdık.

Enuygun ailesi olarak yakın zamanda yine harika planlarımız var. Takipte kalın!

Devamını Oku
Enuygun.com

Enuygun yaz partisinde yine çılgınlar gibi eğlendik!

Eğlence yine dorukta! 🙂

Enuygun olarak hiç olmadığı kadar koşturmalı ve yoğun günler yaşıyoruz. Yepyeni projeler, yeni özellikler ve güncellemeler derken kendimizi iyice işlere kaptırdık ve bir de baktık ki ne zamandır tüm ekip şöyle doyasıya eğlenmeyeli uzuuun zaman olmuş. O zaman arayı daha fazla açmayalım dedik ve tam da yazın en güzel günlerini yaşarken uzun süre unutulmayacak bir parti organizasyonu için kolları sıvadık.

Üstelik bu kez konseptimiz önceki partilerden biraz farklıydı. Rotamızı bu sefer tam da yaza yakışır bir hareketle Kilyos sahillerinin en güzel plajlarından Burc Beach’e çevirdik.

Parti için ısınırken

Sıcak havada ilaç gibi gelen meyve kokteylleri ile başlayan gece yemek, müzik, dans ve eğlence ile devam etti. Partinin en lezzetli tarafı ise en iştahsızı bile anında obura dönüştüren açık büfeydi. Izgarada pişen sucukların, köftelerin kokusu etrafa yayılınca büfenin önünde bir anda kuyruk uzadı gitti. Bu arada, çeşit çeşit salatalarla ve tatlılarla dolu büfeyi görünce gözler Zülfiye Abla’yı aramadı değil doğrusu.

Gecenin sürprizlerinden biri ise hiç kuşkusuz ekip arkadaşımız Okan’ın DJ kabinine geçerek eğlenceyi zirveye taşıması oldu. Hatta Çağlar Bey Okan’ı görünce kendisi de bu konuda şansını denemek istedi ama pes edip yerini tekrar Okan’a bırakması fazla uzun sürmedi. 🙂

İşte, uzun süre konuşulacak partiden kareler…

Fotoğraf çektirirken kendimizi kaybettiğimiz doğrudur

Çağlar Bey DJ kabinini ele geçirmeye çalışırken

Keyifler yerinde

Ayrılmaz ikili Nihan Hanım ve Merve yine birlikte

Devamını Oku
Enuygun.com

2017’ye harika bir başlangıç yaptık!

Enuygun ailesi olarak yine geleneği bozmadık ve 2017 yılını müziği, dansı ve eğlencesi bol bir parti ile karşıladık. Bu yılki partimizin adresi ise Kadıköy’ün tüm güzelliğini gözler önüne seren 360 East Moda oldu. Bu arada, önceki organizasyonlarda olduğu gibi ekibimizin gitgide büyüdüğünü de daha iyi fark ettik.

Peki, neler yaptık?

Bol bol güldük, dans ettik ve eğlendik. 🙂 Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve misafirlerimiz sayesinde uzun süre aklımızdan çıkmayacak anılarla dolu bir gece oldu. Bu arada, Çağlar Bey yine yarım çıktığı selfie’lerden çekti bol bol. 🙂

Partinin en renkli anlarından biri 🙂

Gecenin sürprizi ise ekibimize yeni katılan üyelerin şaşırtıcı derecede başarılı performanslarıydı. Bunu da bir anlamda bir sonraki partinin çok daha eğlenceli geçeceğinin ipucu olarak kabul ettik. Eğer siz de aramıza katılmak ve bir sonraki yıl bu karelerin içinde olmak isterseniz, kariyer fırsatlarımızı takip etmeyi unutmayın.

2017 sağlık, başarı, mutluluk ve hayal ettiğiniz her şeye kavuşmak için en uygun yıl olsun!

Herkese mutlu yıllar!

Devamını Oku
Enuygun.com

Muhteşem bir parti ile 2016’ya ”merhaba” dedik!

Enuygun olarak yine başarı ve mutluluk dolu bir yılı geride bıraktık. 2015 aynı zamanda yepyeni başlangıçların da yılıydı bizim için. Yeni ofisimize taşındık, aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte yepyeni projeleri hayata geçirdik.

Her yıl olduğu gibi 2015’i de geride bırakırken yine en büyük gücümüz olan ekip arkadaşlarımız ve değerli konuklarımızla birlikte doyasıya eğlendik.

Çağlar Bey’in selfie çekmediği ender fotoğraflardan biri 🙂

 

Bu yılın adresi geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Ortaköy’de bulunan Anjelique’di. Burayı o kadar sevdik ki artık geleneksel yılbaşı parti mekanımız olma yolunda hızla ilerliyor desek çok da yanlış olmaz.

Parti boyunca müzik, dans ve eğlence bir an olsun hız kesmedi. Hatta arkadaşlarımızdan bazılarının performansı o kadar iyiydi ki biz bile şaşırdık. 🙂

Partiden güzel bir kare daha

 

Gecenin sürprizlerinden biri de Çağlar Bey’in doğumgünüydü. Son ana kadar kendisinin haberi olmasa da kopkop ekibimiz tüm detayları önceden düşünüp hazırlamıştı. 🙂

Çağlar Bey son anda görse de pastanın tadı güzeldi 🙂

 

Partiden fotoğrafların devamını siz de Instagram’da #Enuygun2016 hashtag’i ile görebilirsiniz. Organizasyonda emeği geçen ve bu güzel gecede bizimle birlikte olan herkese sonsuz teşekkürler!

Eğlenmek bizim işimiz 🙂

 

Devamını Oku
1 2