Tag Archives: money card

Kategorilenmemiş

Bonus da Enuygun.com’da

Kredi kartları son günlerde tüm dikkati üzerine toplamış durumda, yeni düzenleme ile gelen nakit çekim yasağı ve faizlerdeki küçük artışın etkileri ile kredi kartları gündemde kalmayı başarıyor.

Nakit çekim yasağının en önemli etkisi, kredi kartından nakit çekerek ay döndüren kitleyi baltalamış olması oldu; ancak bankalarca burada alınan önlem bir süre sonra herkes tarafından farkedilip kabul görecek diye hissediyorum.

2011 senesini büyük ekonomik sıkıntılar çekmeden atlattık, 2012 rakamlarına baktığımızda ise kredi kartı kullanımı ve kredi hacmindeki artışın gelir-gider dengesine uymadığını görebiliyoruz.

Bu koşullar, 2012″nin tasarruf yılı olarak anılmasını sağladı aslında. Bugün bu kısıtlamalar, insanlara kredi kartının borçlanma değil ödeme aracı olduğunu ve gelirlerinden fazlasını ya da henüz kazanmadıkları parayı, uzun vadeli taksitlerle satın almamaları gerektiğini hatırlatmak üzere yapıldı.

Kredi kartlarını bir ödeme aracı olarak görebildiğimiz noktada, bizlere ekstra faydalarını da farketmek kolaylaşacak.

Şu an Enuygun.com”da kredi kartı karşılaştırma bölümümüzde, kredi kartlarını, bonus ve mil kazandırmaları, aidat ücretleri üzerinden karşılaştırıyoruz, yakın zamanda bu noktada da çeşitli geliştirmeler yapıyor olacağız. Bu vakte kadar, kartların ekstra faydalarını da bloglarımızda ve bültenlerimizde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Enuygun.com”a yeni katılan Bonus, Money ve Flexi Card ek hizmetleri ile göz dolduran, bonus ya da kampanya kullandırımıyla ek hizmetin de ötesine geçip kişisel – ev alışverişleri ya da fatura ödemeleriniz ile  para kazandığınız, bütçenizde artı değer yaratan kredi kartları. Bonus ailesinin ek hizmet ve faydalarının detayları için kredi kartları hayatınızı kolaylaştırabilir yazımızı okuyabilirsiniz.

Filiz Küntaş

Enuygun.com Banka ve Sigorta Ürünleri Direktörü

 

Devamını Oku