Tag Archives: Enuygun.com

Enuygun.com

Yeni Galerimiz Yayında

Enuygun.com olarak sizlere zamandan ve paradan tasarruf ettirmenin yanı sıra; sizler için güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı da sürdürüyoruz. Seyahat önerileri, krediler hakkında merak edilenler, kiracı ve ev sahibi ilişkileri, sigorta hakkında bilinmesi gerekenler gibi çok sayıda konu başlığında sizlerle uzman görüşlerini paylaşıyoruz. Galerimizde de görsellerle kuvvetlendirilmiş faydalı bilgilere yer veriyoruz.

Bir süredir görsel olarak daha modern, daha fazla bilgi barındıran ve kullanıcı dostu bir galeri için araştırmalar yapıyorduk. Uzun çalışmalar sonucunda Enuygun.com galeri bölümümüz yenilendi. Yeni galerimiz kullanıcı dostu, yani internete bağlandığınız cihaza göre size boyutlandırılmış fotoğraflar sunuyor. Böylece internet bağlantılarınızda kota sıkıntısı yaşamıyorsunuz ve dilediğiniz sayfayı çok hızlı bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

Yeni galeri tasarımımızın en önemli özelliklerinden birisi de kullanıcı deneyimini arttırıyoruz.  Galerimizin ana sayfası ve ilgili galeriler kısmında siz ziyaretçilerimiz için ilgi çekici içerikler sunuyoruz. Galerimizde bulunan Turizm – Tatil, Finans – Ekonomi, İnternet – Teknoloji ve Taşıt – Araç kategorileri arasında kolayca geçiş yapabiliyorsunuz.

Yenilenen galerimize göz atmak için www.enuygun.com/galeri/

 

 

Devamını Oku
Enuygun.com

Uçak Bileti Uygulamamız Güncellendi

Uçak bileti alırken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan Uçak Bileti iPhone ve Android uygulamamız güncellendi. 1000’e yakın hava yolu şirketinin uçak bilet fiyatlarını, promosyonlu uçuşlarını, direkt ve aktarmalı uçuşlarını anlık olarak karşılaştıran uygulamamız kısa zamanda 250.000’i aşkın kişi tarafından indirildi.

Enuygun.com Uçak Bileti uygulamasının yeni güncellemesiyle birlikte artık rezervasyonlarınızı, yolcu bilgilerinizi ve yaptığınız aramaları saklayabiliyorsunuz.  Her bilet alış aşamasında tekrar tekrar bu bilgileri girmekten sıkılanlar için kolay ve ideal bir çözüm. Mobil uygulamanın avantajlarından birisi de push notification dediğimiz bildirimler. Yaptığınız uçak bileti rezervasyonlarının süresi dolmak üzere olduğunda uygulama size bir bildirim gönderiyor. Uçuşunuzdan bir gün önce de bir hatırlatma bildirimi alıyorsunuz.

Uygulamamızın gelişmiş filtreleme araçları sayesinde gidiş-dönüş veya tek yön uçak aramalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Uçak bileti aramalarınızı havayolu, yolcu sayısı, aktarmalı ve direkt uçuşlar, uçuş günü, uçuş saati ve fiyat gibi birçok şekilde filtreleyebilirsiniz.

Enuygun.com Uçak Bileti mobil uygulamasının sitemizin ziyaretçilerine sunduğu hizmet kalitesinde olmasına dikkat ediyoruz. Uygulamayı Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonlara kolaylıkla indirebilirsiniz. Ve uygulama sayesinde dilediğiniz her an uçak bileti sorgulayıp, size en uygun uçak biletini alabilirsiniz.

iOS UYGULAMA     ANDROID UYGULAMA 

Uygulama ile bilet almak ise 3 kolay adımda yapılabiliyor:

1-      Uygulama açılış ekranında karşınıza gelen arama filtreleri aracılığıyla uçacağınız yeri, kişi sayısını ve uçuş tarihini seçin ve arama yapın.

2-      Karşınıza çıkan arama sonuçlarından size en uygun olan uçuşları seçin ve satın al butonuna tıklayın.

3-      Kişi ve ödeme bilgilerinizi girerek biletinizi alın.

Uçak bileti ve rezervasyonlarla ilgili destek almak isterseniz, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Telefon: 0216 575 0140

Mail: bilgi@enuygun.com

Devamını Oku
Kategorilenmemiş

Enuygun.com Metrobüste!

Bugün itibarıyla yaklaşık 40 metrobüste servis hizmetlerimizi anlatan reklamlarımızla karşınızda olacağız. Daha önce de minibüs hatlarında yaptığımız reklam çalışmalarımıza sizlerden aldığımız dönüşler çok sevindirici olmuştu. Fikir ve önerilerinizi bekleriz!

 

Reklam ve Pazarlama Müdürümüz Mehmet Alhas ile dijital dünyadaki reklam çalışmaları ve Enuygun.com hakkında görüştük. Merak ettiklerimizi sizin için sorduk, umarım sizin için de zevkli bir röportaj olur.

Yeni bir mecrada reklam çalışması başlattınız, neler bekliyorsunuz bu çalışmadan?

Öncelikle daha çok kişiye ulaşmak derdindeyiz, herkesin ücretsiz hizmetlerimizden faydalanması ilk hedeflerimiz arasında. Şimdiye kadar çalışmalarımızı Enuygun.com‘un marka bilinirliği ve hizmetlerini yaymak üzere google adwords çalışmaları, bannerlar ve widget uygulamalar ile yürüttük.

Verdiğimiz hizmetin teknik ve fayda anlamındaki gücü yükseldikçe, kullanıcılarımızdan ve third partylerden dönüşlerdeki memnuniyet arttıkça biz de daha interaktif ve sokaktaki adama ulaşabileceğimiz işlere yöneliyoruz.

Outdoor çalışmamız bunun bir göstergesi aslında. Outdoor çalışmamızda Metrobüs hatlarını tercih etme nedenimiz de buydu. Enuygun.com’un kullanıcı kitlesi, 25-45 yaş aralığında, çalışan, orta ve uzun vadede plan yapan, para ve tasarruf ile son derece ilgili kredi, kasko, uçak bileti ve otel konusunda araştıran, karşılaştıran ve en iyi hizmeti en iyi fiyata almak isteyen bir kitle.

Enuygun.com’un tasarrufa duyduğu ilgiyi ve bu yöndeki çalışmaları nasıl açıklarsınız?

Enuygun.com tasarrufla çok ilgili ve tasarruf mantığını yerleştirmek için yoğun çalışmalar yapıyor. bilgi.enuygun.com adresinde uzman yazarlarımız ve Baş Analistimiz Betül Sungurlu gündeme dair detay bilgilendirmeler, makaleler yayınlıyorlar. Betül Hanım’ın çalışmaları ayrıca, basılı yayında gazete ve dergilerde yer buluyor ve çok ses getiriyor.

Örneğin TTNet’ten alacaklı olduğumuzu ben bile bu sayede öğrendim ki, benim işim bu!

Sosyal medyada Enuygun.com’u nasıl buluyorsunuz?

Sosyal medyada twitter ve facebook gibi aktif olarak kullandığımız hesaplarımız var ayrıca haftalık bülten yayınlarımız da kitlemizi daha iyi tanımak ve aldığımız reaksiyonları değerlendirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Biz de bu fırsatı en iyi biçimde değerlendiriyoruz.

Devamını Oku
Enuygun.com İhtiyaç Kredisi Konut Kredisi Kredi Uydunet

Gider Yönetimi

Paranın tüm kıymetlerin karşılığı olduğu biricik dünyamızda farkediyorum ki, bugün ister kendi aleminizde ister kurum olarak yaşamınızı sürdürürken gelir ile değil de gider ile ilgili kararları doğru vermeniz gerekiyormuş.

Ah dedim, benim sıkıntım işte bu!
Gider kalemlerini lahsada sayabilen muhtemelen Çağlar ve Nihan Erol dışında kimseyi tanımıyorum.
Aylık ve günlük harcamalarını farkındalık içinde sürdüren, zorunlu (must have) ve olsa hoş olurdu (nice to have) listeleri default olarak kafalarında kurulu, üstelik güncellenen insanlar zannımca!

Bu durumda ben ne yaparım? Ben yazarım.
Genç arkadaşlar hiç denk gelmemiş olabilirler ancak duymuşlardır muhakkak, biz ülkecek bir zamanlar, vergi iadesi için fiş yazmak gibi bir mefhuma sahiptik. Öğretmenler öğrencilerine yazdırır, büyükler torunlarına ekstra harçlık verirdi bu iş için. Bir arkadaşım, fiş tomarına bezgin bakarken, ekonomik günlüğümüzü temize çekelim demişti; 1 gün bazen daha bile fazla zaman alırdı. Söylediği ise doğruydu, gün gün yaptığınız masraf kalemleri size nerelerden, hangi saatte, ne aldığınızı en çok neye para harcadığınızı gösterirdi. Bir yılınızın muhasebesi işte!
Şimdi kredi kartı ekstreleri de bunu yapıyor ancak dönüp de koca bir ülkenin evlatları olarak incelediğimiz yok, vergi iadesi hayatımızdan çıktı beri.
Evet ne diyordum, ben yazarım.
Bunu yapabilirim, günlük olarak kaç adımda para harcadığımı, aylık mutlaka cebimden çıkacak paranın ne olduğunu hesabedebilirim. Bu da beni tasarruflu ya da birikim sahibi yapmasa da, giderlerimin kölesi olmaktan çıkarabilir. En azından kazancımın neye gidip neye gitmeyeceğine karar vermiş olurum.
Para sahiden de tüm kıymetlerin üzerinde ve dolanımı kolaylaştırıyor; varlığı ve yokluğunun dereceleri önem taşıyor. Sürekli varlığa kitlenmek değil, konuya “ne kadar yok” ya da “neye yok” ile yaklaşmak gerekiyor.
Karar veren olmanın bir adım ötesinde önemsediğim ise, farkındalık meselesi. Kafanızda yanan her mum, bir yeni fikrin fitili olabilir. Hayırlı inovasyonlar!

Devamını Oku
1 2