Tag Archives: enuygun

Enuygun.com

2018 hedeflerimiz çok büyük!

Enuygun olarak başarılı bir yılı daha geride bıraktık. Yılın ilk günlerinde 2017 hedeflerimize ulaşmanın gururu vardı. Dile kolay geçtiğimiz yıl yaklaşık 5 milyon kişi uçak bileti satın almak için Enuygun.com’u tercih etmişti. Aylık 15 milyon fazla kişinin ziyaret ettiği enuygun.com bugün Türkiye’de uçak bileti denince akla ilk gelen online sitelerden.

IT’den pazarlamaya ve müşteri hizmetleri departmanına kadar pek çok birimden 140 kişilik ekibimizle her zaman kullanıcılarımızın memnuniyetini üst seviyede tutmak için çalışıyoruz.

Kurucu ortağımız ve CEO’muz Çağlar Erol geçtiğimiz günlerde ofisimizde biz çalışanlarla bir araya geldi. Geçtiğimiz yıl ulaştığımız hedeflerin sevindirici olduğunu söyledi ve bazı güncel rakamları paylaştı.

Wingie markasıyla yurt dışında da büyümeyi sürdüren Enuygun.com, bağımsız araştırma kuruluşu verilerine göre Türkiye’de online uçak bileti konusunda akla ilk gelen markalardan biri. Bizi bu noktalara taşıyan kullanıcılarımızın da desteğiyle büyümemizi sürdüreceğimize inancımız tam. Umarız 2018 yılı da hepimiz için daha fazla başarı ve mutlukla geçer.

Devamını Oku
Enuygun.com

2018’e çılgınlar gibi eğlenerek ‘merhaba’ dedik!

Enuygun olarak bir yılbaşı partisini daha geride bıraktık. Her sene farklı mekanlarda yaptığımız bu eğlencelerde tüm ekip birlikte doyasıya eğlenmenin tadını çıkarıyoruz. Bu yıl ise yılbaşı partimizin adresi Beykoz’da, İstanbul Boğazı’nın en güzel yerlerinden birinde bulunan Çubuklu Hayal Kahvesi oldu.

Geceye önce mini bir kokteyl ile başladık. Daha sonra konserlerin de düzenlendiği ana salona geçtik. Yılbaşı partimize bazı arkadaşlarımızın yüzünü güldüren şanslı bir çekilişle başladık. Bir kişi iPhone 7, iki kişi ise Galaxy Tab3 tablet kazandı. Kurucu Genel Müdür ve CEO’muz Çağlar Erol, çekiliş öncesi güzel bir konuşma yaptı. Ne kadar büyüdüğümüzden söz etti. Bildiğimiz gibi Enuygun.com seyahat alanında Türkiye’nin lider sitesi oldu. Yeni projelerimizde çok başarılı olduğumuzu ve bu büyümenin devam edeceğini vurguladı.

Ardından sahneye Grup Matmazel çıktı. Grup Matmazel canlı performansıyla bizleri çok güzel coşturdu. Son yılların popüler yerli ve yabancı şarkılarına hep birlikte eşlik ettik. Hatta bazı arkadaşlarımız sahneye bile çıkarak coşkuyu arttırdı.

Grup Matmazel’in canlı performansı gerçekten de tüm yıl hatırlanacak türdendi. Mekâna ve geceye uygun şarkılarla coştuk. Grup Matmazel’in ardından DJ performansı ile eğlencenin dozunu iyice arttırdık.

Enuygun ailesi olarak yakın zamanda yine harika planlarımız var. Takipte kalın!

Devamını Oku
Enuygun.com

Enuygun 9 yaşında!

Fotoğrafa sığmakta zorlanıyoruz. 🙂

9 yıl, onlarca proje ve sayısız mutluluk… Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da 8 Kasım’da şirketimizin doğum gününü tüm ekibimizle birlikte kutladık. Ofisimizde kurduğumuz masayı birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerle doldurduk ama başrolü yine midye dolma kaptı! 🙂

2008’de başladığımız maceraya 9. yılımızda yepyeni projeler ve gitgide büyüyen bir ekiple devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Geride bıraktığımız 9 yıl içinde farklı ofislerde farklı ekiplerle birlikte çalıştık. Çok eski sayılmasak da bugün Türkiye’nin lider seyahat sitelerinden biriyiz ve bu başarıda genç, yenilikçi ve dinamik ekibimizin payı çok büyük.

10. yılımıza doğru yaklaşırken hem şirketimizi hem de ülkemizi daha da ileri taşıyacak, öncü işlere imza atmak için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

Ekibimize katılmak isterseniz, güncel kariyer ilanlarımıza göz atın ve bir sonraki doğum günümüzü birlikte kutlayalım.

Birlikte nice mutlu ve başarılı senelere!

Devamını Oku
Enuygun.com

#EnuygundaKahvaltı ile güne başlamak paha biçilemez

Peynir çeşitliliğini destekliyoruz! 🙂

Yeni yıla nasıl başlarsanız bütün bir sene öyle geçer derler. Bizce bu durum gün için de geçerli. Yeni bir güne iyi başlayabilmek içinse sıkı bir kahvaltının önemi tartışılmaz! İşte, bu yüzden geçtiğimiz aylarda başlattığımız açık büfe sabah kahvaltılarımızı artık geleneksel hale getirmeye karar verdik.

Bu sabah yine ofisimizin ortasına geniş bir masa kurduk ve peynir, zeytin, bal, tereyağı ve sıcak sıcak simitler başta olmak üzere birbirinden nefis kahvaltılıkların tadını tüm ekip birlikte çıkardık. Hatta öğle yemeğinde de ofisimizin hemen yanındaki bahçeye inip devam edenler oldu. 😊

Bir sonraki kahvaltıda aramızda olmak isterseniz güncel kariyer ilanlarımızı takip etmeyi unutmayın!

Bu arada, bu sabahın özetini anlatan bir de video hazırladık! 🙂

Devamını Oku
1 2 3 4