Tag Archives: betül sungurlu

Kategorilenmemiş

Enuygun.com Metrobüste!

Bugün itibarıyla yaklaşık 40 metrobüste servis hizmetlerimizi anlatan reklamlarımızla karşınızda olacağız. Daha önce de minibüs hatlarında yaptığımız reklam çalışmalarımıza sizlerden aldığımız dönüşler çok sevindirici olmuştu. Fikir ve önerilerinizi bekleriz!

 

Reklam ve Pazarlama Müdürümüz Mehmet Alhas ile dijital dünyadaki reklam çalışmaları ve Enuygun.com hakkında görüştük. Merak ettiklerimizi sizin için sorduk, umarım sizin için de zevkli bir röportaj olur.

Yeni bir mecrada reklam çalışması başlattınız, neler bekliyorsunuz bu çalışmadan?

Öncelikle daha çok kişiye ulaşmak derdindeyiz, herkesin ücretsiz hizmetlerimizden faydalanması ilk hedeflerimiz arasında. Şimdiye kadar çalışmalarımızı Enuygun.com‘un marka bilinirliği ve hizmetlerini yaymak üzere google adwords çalışmaları, bannerlar ve widget uygulamalar ile yürüttük.

Verdiğimiz hizmetin teknik ve fayda anlamındaki gücü yükseldikçe, kullanıcılarımızdan ve third partylerden dönüşlerdeki memnuniyet arttıkça biz de daha interaktif ve sokaktaki adama ulaşabileceğimiz işlere yöneliyoruz.

Outdoor çalışmamız bunun bir göstergesi aslında. Outdoor çalışmamızda Metrobüs hatlarını tercih etme nedenimiz de buydu. Enuygun.com’un kullanıcı kitlesi, 25-45 yaş aralığında, çalışan, orta ve uzun vadede plan yapan, para ve tasarruf ile son derece ilgili kredi, kasko, uçak bileti ve otel konusunda araştıran, karşılaştıran ve en iyi hizmeti en iyi fiyata almak isteyen bir kitle.

Enuygun.com’un tasarrufa duyduğu ilgiyi ve bu yöndeki çalışmaları nasıl açıklarsınız?

Enuygun.com tasarrufla çok ilgili ve tasarruf mantığını yerleştirmek için yoğun çalışmalar yapıyor. bilgi.enuygun.com adresinde uzman yazarlarımız ve Baş Analistimiz Betül Sungurlu gündeme dair detay bilgilendirmeler, makaleler yayınlıyorlar. Betül Hanım’ın çalışmaları ayrıca, basılı yayında gazete ve dergilerde yer buluyor ve çok ses getiriyor.

Örneğin TTNet’ten alacaklı olduğumuzu ben bile bu sayede öğrendim ki, benim işim bu!

Sosyal medyada Enuygun.com’u nasıl buluyorsunuz?

Sosyal medyada twitter ve facebook gibi aktif olarak kullandığımız hesaplarımız var ayrıca haftalık bülten yayınlarımız da kitlemizi daha iyi tanımak ve aldığımız reaksiyonları değerlendirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Biz de bu fırsatı en iyi biçimde değerlendiriyoruz.

Devamını Oku
Enuygun.com Konut Kredisi

Betül Sungurlu Bloomberg HT'ye konuk oldu

Enuygun.com Baş Analisti Betül Sungurlu, geçtiğimiz günlerde Bloomberg HT”de yayınlanan Devre Arası programının konuğuydu. Türkiye”de Mortgage sisteminin işleyişi, en son gelişmeler ve yaşanan sorunlarla ilgili programın video kayıtlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Link:

Enuygun.com Baş Analisti Betül Sungurlu Bloomberg HT”de Devre Arası Programındaydı (1. Bölüm) from Enuygun.com on Vimeo.

 

Link:

Enuygun.com Baş Analisti Betül Sungurlu Bloomberg HT”de Devre Arası Programındaydı (2. Bölüm) from Enuygun.com on Vimeo.

Devamını Oku
Enuygun.com

Yeni katılım: Enuygun.com Baş Analisti Betül Sungurlu

Merhaba!

Ben Betül Sungurlu. Bu ay itibariyle Enuygun.com ekibinde Baş Analist olarak göreve başlıyorum. Enuygun.com’un bir parçası olarak görevim, krediler ve sigorta seçenekleriyle ilgili gelişmeleri  izlemek, ve sizlerin en uygun seçeneklere ulaşmanızı kolaylaştırmak için analizler hazırlamak. Bu zorlu ve heyecanlı göreve başlarken, sizlere kısaca kendimi tanıtmak istedim.

ODTÜ‘deki mühendislik eğitimimin ardından TAI‘de 2 sene kadar Ar&Ge Mühendisi olarak çalıştım. Daha sonra yönümü değiştirirerek Garanti Bankası‘nın “Management Trainee” programına katıldım ve böylece finans sektörüne adım attım. Yaklaşık 6 sene Garanti Bankası ve Global Menkul Değerler’de Yatırım Danışmanı olarak çalıştım ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA yüksek lisans programını tamamladım. Şubat ayından itibaren de Enuygun.com ekibindeki yerimi aldım.

Neler yapacağız?

Aylık raporlarımızla kredi ve sigorta sektöründe tüketiciyi ilgilendiren piyasa analizleri yapıp, geçtiğimiz ayda neler oldu, hangi bankaların  ihtiyaç ve konut kredileri ürünleri daha avantajlıydı, gelecek aya dair beklentilerimiz gibi konuları sizinle paylaşıyor olacağız. Bunu yaparken rapor formatımızda MDFO ( Masraf Dahil Faiz Oranı) gibi bankaların fiyatlamalarını daha gerçekçi olarak karşılaştırmamıza olanak sağlayan standart bir parametre üzerinden çalışarak kredi seçiminizde  faizin dışında ücret, komisyon, masraf, hizmet bedeli gibi çok çeşitli adlarla anılan ve kredinin maliyetine büyük ölçüde etki eden konuları basitleştirmeyi planlıyoruz.

Bununla birlikte sizlerden gelen sorular doğrultusunda kredi ve sigorta ürünlerine dair bilgilendirmelere, haftanın önemli bulduğumuz gelişmelerini konu alan yazılarımıza ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmenize olanak sağlayacak çeşitli analizlerimize yer veren haftalık yayınlarımız olacak.

Hedefimiz Enuygun.com olarak kredi ve sigorta kararlarınızda etkili olabilecek, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yarayabilecek her türlü bilgiyi sizinle paylaşmak. Sorularınız ve önerileriniz ise bu süreçte bize yön gösterecek.

Devamını Oku