Enuygun.com

Enuygun’dan Güncel Gelişmeler

Enuygun olarak son dönemde birçok yeniliğe imza attık. Bunlardan ilki Uçak Bileti uygulamamızın yeni iOS tasarımı. Siz kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimlerle uygulamamızı yepyeni bir tasarımla güncelledik. Bir diğer yenilik ise sitemizin HTTPS sistemine geçişi oldu. Böylece sitemizden işlem yaparken artık içiniz çok daha rahat olabilir. Tüm bunları yaparken her zamanki gibi eğlenmeyi de ihmal etmedik ve artık geleneksel hale getirmeyi planladığımız bir bowling turnuvası düzenledik.

Uçak Bileti uygulamamız yenilendi!

Kullanıcılarımıza her zaman daha kolay, güvenli ve keyifli bir deneyim yaşatmak için hem sitemizde hem de mobil uygulamalarımızda sürekli güncellemeler yapıyoruz. Yine bu amaçla 1 milyondan fazla indirme sayısıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan Uçak Bileti uygulamamızın iOS tasarımını yeniledik. Uygulamamızı kullanarak sadece size özel yolcu listelerinizi oluşturabilir, biletinizi birkaç kolay adımda hızla ve güvenle satın alabilirsiniz. Yeni tasarımıyla uygulamamızı keşfetmeye başlamak için siz de hemen cep telefonunuza indirin.

Yeni iOS uygulamamızla uçak bileti almak çok daha kolay! 🙂

Enuygun’dan bilet almak şimdi çok daha güvenli!

Yakın zaman önce sitemizi HTTPS sistemine entegre ettik. Peki, bu ne demek? Kısaca HTTP olarak bilinen Hypertext Transfer Protocol halen birçok site tarafından kullanılıyor ancak güvenlik konusunda yetersiz kalabiliyor. Çok daha güvenli bir bağlantı sunan HTTPS ise başta bilgilerinizin korunması ve ödeme sistemlerinin güvenliği için dünyada kullanılan en gelişmiş sistem. Bu sayede Enuygun’dan gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizde içiniz daima rahat olabilir.

İşlemleriniz şimdi çok daha güvenli!

1. Geleneksel Enuygun Bowling Turnuvası 

Tüm bunları yaparken elbette eğlenceyi de geri plana atmıyoruz. 🙂 Son dönemde organizasyonlara biraz ara verdiğimizi fark ettik ve bu açığı kapatmak için jet hızıyla bir bowling turnuvası düzenledik. Tarihi Antik Mısır’a dek uzanan bu oyunu aramızda en az o dönemde yaşayanlar kadar iyi oynayanların olduğunu görmek bizi de şaşırttı doğrusu. 🙂 Sonuçta kazanan taraf olsa da ekibin genelinde açıkça görünen hırs ve mücadele oyunun henüz tam olarak bitmediğinin göstergesi gibiydi.

Güncel gelişmeler ve yenilikler için takipte kalın!

İyi olan kazandı 🙂