Enuygun.com

Enuygun.com: Online Karşılaştırmanın Geleceği

Enuygun.com’u Kasım 2008’de hayata geçirdiğimizde hedefimiz, bilinçli internet kullanıcılarına hedefledikleri hizmetleri karşılaştırma ve doğru bir değerlendirme yapma olanağı sağlamaktı. Aradan geçen yaklaşık 8 aylık sürede geliştirerek birbiri ardına aktive ettiğimiz Konut ve İhtiyaç Kredileri, Araç Kasko, ADSL Internet Tarifeleri ve Cep Telefonu / GSM Tarifeleri modülleri ile, bu değerlendirme olanağını ortaya koymaya çalıştık.

Enuygun.com’da amacımız, en doğru bilgiyi en basit şekilde sunmak. Bunun için de sizin kullandığınız basit ön yüz tasarımının arkasında, son derece karmaşık algoritmalar kullanıyoruz. Örneğin banka kredilerinin her biri, standart faiz oranının yanı sıra, çeşitli masraflar, komisyonlar, ekspertiz değerleri içerir. Bunların hepsini gözönüne almadan yapılan bir değerlendirme, yanlış kararlara neden olabilir. Cep telefonu tarifeleri de, ücretsiz görüşme süreleri, farklı operatöre farklı fiyatlama gibi karmaşık seçenekler içerir. Bunların tamamını aynı düzleme indirmek, son derece karmaşık bir işlemdir. İşte biz Enuygun.com olarak bütün bu karmaşayı tek bir düzleme, fiyat düzlemine indirgeyerek, sizin için en uygun olanı bulmanızı sağlıyoruz.

enuygun_ofis

Enuygun.com’un genç ekibi, finans ya da pazarlama değil, internet kullanıcısı odaklı bir işleyişi sizlere sunuyor.

Bugün ilk yazısını yazdığım şirket blogumuzda bundan sonra Enuygun.com’daki gelişmeleri sizlere duyurmak istiyoruz. Blogda ayrıca hem modüllerimizin işleyişiyle ilgili, hem de sistemle ilgili teknik bilgileri ve yorumlarımızı da paylaşacağız. Böylece bu heyecan verici projeyle siz kullanıcıların da içiçe olması mümkün olacak.

Enuygun.com’u Türkiye’nin önde gelen hizmet ve servis karşılaştırma platformu haline getirirken, sizin desteğinize güveniyoruz.