Enuygun.com Sosyal Medya

Kağıttan uçakla ya da ucuz uçak biletiyle gidilecek yerler!

Haftasonu yaklaşırken hele ufukta uzun bir bayram tatili söz konusuyken, biraz plan yapmakta fayda var. Bilet fiyatları son ucuz günlerini yaşıyor. Bayram dönemi yaklaşırken son gün planları şu an yapacağınız bir plandan çok daha pahalıya gelecektir.

Özendirmek gibi olmasın derler hani, size dünyanın sayılı sahillerinden bahsedeceğim, henüz vakit var; ucuz uçak biletleri de burda.

Cape-Town, G. Afrika
Cape Town aklınızı başınızdan almaya aday, güzelliği, dağınıklığı, insanlarının cana yakınlığı ve hatta zaman zaman bizim insanımızı andırır halleri şaşırtıcı. Boulders Beach”te penguenlerle güneşlenmek bana göre diyorsanız, penguenlerle fotoğraf çektirmeden dönmeyin deriz.

Rio de Janerio, Brezilya
İstanbul”un 1965″te ilan edilen ilk kardeş şehri Rio de Janerio; şarkılara konu Copacabana, İpanema gibi plajları ile ünlü. Ölmeden önce görülecekler listesine de, nereye gidelim sorusuna da cevap olabilecek nitelikte bir şehir.

Barcelona, İspanya
İspanyanın en kozmopolit şehri, Akdeniz”in en uyumayan limanında siz de uyumayacaksınız. Restoranlar, barlar ve klüpler her an dolu ve açık. Port Olimpic marina önerebileceklerimizin ilki, en güneyde Nova Icaria plajı var ki o da görülmeye değer, canlı ve hiç uyumayan bir bölge. Barcelona plajları büyük ölçüde suni olmakla beraber, 7 milyonun her yaz bölgeye akmasına engel değil!